Lavastagroup
Згода на обробку моїх персональних даних
cтавлячи позначку в пункті «Я даю дозвіл на обробку моїх персональних даних» та натискаючи на кнопку «Реєстрація», я надаю згоду ТОВ «Лаваста Груп» (далі — ВОЛОДІЛЕЦЬ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ) на обробку моїх персональних даних на умовах, викладених нижче. При цьому я розумію та погоджуюся з тим, що:

  1. До складу персональних даних, які оброблятимуться ВОЛОДІЛЬЦЕМ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, входять: мої ім'я (за бажанням - прізвище, по-батькові), а також електронна адреса, номер телефону та інша, добровільно надана мною інформація.
  2. Метою обробки таких даних ВОЛОДІЛЬЦЕМ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ є укладення та виконання договорів та інших правочинів, ініційованих мною, реклама та маркетинг заходів, організованих ВОЛОДІЛЬЦЕМ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ а також інші сумісні з ними цілі, що не суперечать чинному законодавству України.
  3. ВОЛОДІЛЕЦЬ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ отримуватиме, збиратиме, накопичуватиме, зберігатиме, використовуватиме, доповнюватиме та вноситиме мої персональні дані в належні йому бази даних, передаватиме їх повністю або частково третім особам з метою, що визначена п. 2 цієї згоди, а також знищуватиме їх, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем. У разі, коли обробка та/або передача третім особам моїх персональних даних здійснюється відповідно до мети, визначеної п. 2 цієї згоди, додаткове повідомлення мене про такі дії не потрібне.
  4. Ця згода дана на строк, необхідний для досягнення визначеної п. 2 мети й може бути відкликана мною за заявою, направленою ВОЛОДІЛЬЦЕВІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.
Я підтверджую, що мені відомо про ВОЛОДІЛЬЦЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, склад та зміст моїх персональних даних, які оброблятимуться ним, та мету їх обробки, а також про належні мені відповідно до чинного законодавства України у сфері захисту персональних даних права.
Made on
Tilda